Vertu SIGNATURE Cobra

Vertu SIGNATURE Cobra – telefon za ponad milion złotych

Czy to możliwe, aby telefon był droższy od samochodu Lamborghini Aventador S? Jak się okazuje jak najbardziej. Tak kosztowanym modelem jest Vertu SIGNATURE Cobra.

Słuchawka za 360 tysięcy dolarów

Ten telefon kosztuje aż 360 tysięcy dolarów, a więc w przeliczeniu na złotówki jakieś 1,35 mln złotych. Co ważniejsze nie ma szczególnie wybitnych parametrów. Wręcz przeciwnie te są niezwykle słabe.

Tak oto otrzymujemy tutaj wyświetlacz TFT o przekątnej 2 cali i rozdzielczości 240 × 320 pikseli. Ponadto wyposażono go w polifoniczne dzwonki, wibrację, technologię WAP i GPRS, głosowe notatki oraz książkę telefoniczną o pojemności 2000 kontaktów. Nie znajdziemy w nim nawet aparatu. Dlaczego w związku z tym Vertu SIGNATURE Cobra kosztuje krocie?

Cena jest tak wysoka tylko dlatego, że powstał on we współpracy z francuską marką jubilerską Boucheron, która wysadziła ten model 439 rubinami, tworząc kształt kobry. Jej oczami są 2 natomiast szmaragdy. Co ciekawe całość złożono ręcznie. Na uwagę zasługuje również oryginalność. Telefon taki wyprodukowano bowiem jedynie w ośmiu egzemplarzach.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *