Wkrótce prezentacja smartfona Huawei Maimang 5

W połowie lipca, a dokładnie 14 dnia tego miesiąca firma Huawei zaprezentuje swojego najnowszego smartfona, którym jest model Maimang 5. Wprawdzie od producenta nie dowiemy się jak na razie, co będzie zawierał w sobie ich nowy smartfon, to z pomocą przychodzi tu chiński urząd telekomunikacyjny TENAA.

Najnowszy produkt firmy Huawei wyposażony będzie w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD z 8-rdzeniowym procesorem Snapdragon 652 o taktowaniu 2,0 GHz. W zależności od ilości pamięci na dane wspomagany on będzie przez 3 GB lub 4 GB pamięci RAM. Pamięci wewnętrznej będzie tu bowiem 16GB, 32GB lub 64GB z możliwością rozszerzenia o kartę microSD. Pojemność baterii tego telefonu to natomiast 3270 mAh.

Najprawdopodobniej znajdziemy w nim też 16 MP aparat tylny z sensorem Sony i 8 MP kamerkę przednią. Systemem operacyjnym będzie natomiast Android 6.0 Marshmallow.

Huawei Maimang 5 na rynku dostępny ma być w kolorach srebrnym, różowym i złotym, a zapłacić za niego przyjdzie nam około 300 dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *