smartfonów Sony

Wysyp smartfonów Sony na targach MWC 2017

Targi MWC 2017, które w tym roku odbędą się w Barcelonie, startują już za miesiąc. Jak co roku możemy spodziewać się, że wiele koncernów zaprezentuje tam swoje najnowsze smartfony. Wiele wskazuje na to, że sporą aktywność wykaże również koncern Spony. Niewykluczone, że 27 lutego, bo właśnie wtedy przewidziano konferencję tego producenta, swoich smartfonów Sony zaprezentuje aż pięć.

Wiemy też co nieco o ich specyfikacji. Zauważmy również, że ich kodowe nazwy to Yoshino, BlancBright, Keyaki, Hinoki i Mineo.

Pośród smartfonów Sony, które ten koncern przygotowuje, flagowym produktem ma być model Yoshino. Znaleźć w nim powinniśmy 5,5-calowy wyświetlacz 4K, procesor Snapdragon 835, 4 bądź też 6 GB pamięci RAM oraz aparat z sensorem Sony IMX400.

BlancBright ma mieć ekran QHD tej samej wielkości co Yoshino oraz układ Snapdragon 835 lub Snapdragon 653. Znajdzie się w nim także 4 GB pamięci operacyjnej.

Keyaki to natomiast słuchawka z 5,2-calowym ekranem Full HD i procesorem MediaTek Helio P20 wspieranym przez 4 GB pamięci RAM. Poza tym zaoferuje nam on 64 GB pamięci wewnętrznej i dwa aparaty. Tylny będzie miał 23 MPix a kamerka do selfie 16 MPix.

Model Hinoki to produkt z nieco niższej półki. Tak oto wyposażono go w 5-calowy wyświetlacz 720p i procesor MediaTek Helio P20 z 3 GB pamięci RAM. Pamięć na dane ma tu 32 GB, a 16 MPix aparat główny wspierany jest przez 8 MPix kamerę przednią.

Niestety żadnych informacji nie mamy o telefonie Mineo, choć można zgadywać, że pośród tych smartfonów Sony będzie to propozycja najsłabsza i zarazem najtańsza.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *