Zelda zadebiutuje na urządzeniach mobilnych

Zelda zadebiutuje na urządzeniach mobilnych

Wszystko wskazuje na to, że firma Nintendo w końcu przekonała się do wypuszczania swoich gier na smartfony i tablety. Po Super Mario Run, Fire Emblem Heroes i Animal Crossing czas na The Legend of Zelda. Wprawdzie nie wiemy jeszcze, kiedy Zelda zadebiutuje na urządzeniach mobilnych, to pewne przecieki mówią tutaj o debiucie w przyszłym roku. Pewne wydaje się natomiast to, że jej debiut jest już przesądzony.

Przygotowywana przez DeNA

Anonimowy informator wskazuje tu również wykonawcę tego produktu. Za Zeldę na urządzenia mobilne odpowiadać ma tokijska DeNA. Ten wybór nie jest jednak żadną niespodzianką. Zauważyć trzeba bowiem, że ta sama ekipa przygotowywała Nintendo Super Mario Run i Fire Emblem Heroes.

Sam pomysł na mobilną Zeldę także wydaje się zrozumiały. Wydany w tym roku tytuł wyraźnie wskazuje bowiem, że zainteresowanie przygodami Linka wcale nie zmalało. Ciekawe jest, jak tytuł ten będzie wyglądał w wersji mobilnej, ale niezależnie od wszystkiego zainteresowanie nim mimo wszystko powinno być naprawdę spore.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *