Znamy datę premiery „World of Warcraft: Legion”

Z tytułem World of Warcraft spotykamy się już od dawna. Wystarczy powiedzieć, że na rynku pojawiło się już pięć gier z tej serii. Być może dla wielu staje się to już nudne, ale miłośnicy tej serii mogą liczyć na kolejny dodatek. World of Warcraft: Legion pojawi się pod koniec wakacji i z pewnością zaskoczy równie mile, co wszystkie poprzednie.

Jak dotąd mówiono, że najnowszy dodatek zadebiutuje latem. Owszem to prawda, choć data premiery wielu młodym ludziom nie będzie kojarzyć się miło. Z jednej strony będą oni wyczekiwać na ten tytuł z ogromnym utęsknieniem, z drugiej natomiast w pamięci będą mieli, że dzień 30 sierpnia, na który zaplanowano premierę to końcówka wakacji.

World of Warcraft: Legion na pewno będzie dodatkiem, który wniesie sporo w aspekcie poprawy mechaniki rozgrywki. Jednakże pojawi się tam także kilka nowości. Przede wszystkim będzie niedostępna wcześniej kraina Broken Isles oraz nowy typ postaci – Demon Hunter. Poza tym uwagę zwrócić trzeba na nowy wątek fabularny. Rozgrywka opierać się będzie na inwazji Płonącego Legionu.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *