JAM Titanium – mobilny głośnik o dużej sile

Do rozkręcenia imprezy nie potrzebujemy wysokiej jakości sprzętu muzycznego, za który przyszłoby nam wiele zapłacić. Wszak przecież taki sprzęt i tak nie jest mobilny. Co zrobić, jeśli muzyki wraz z przyjaciółmi chcemy posłuchać gdzieś na uboczu, gdzie nie ma dostępu do energii elektrycznej? Dziś nie jest to problem. Wystarczy smartfon z odtwarzaczem MP3 i dobry głośnik mobilny. Pośród tych drugich wyróżniać się powinien JAM Titanium.

Nowy głośnik firmy JAM wyposażono w cztery przetworniki. Dwa z nich są aktywne, dwa kolejne pasywne, co przekłada się na zwiększoną liczbę basów, a więc mocniejszy, ale i czystszy dźwięk.

Z innymi urządzeniami Titanium łączy się za pomocą technologii Bluetooth o zasięgu co najmniej 10 metrów. Jako że w głośnik wbudowano zestaw głośnomówiący, umożliwia nam on odbieranie połączeń bezpośrednio z poziomu głośnika.

Jeśli dodamy do tego fakt, że JAM Titanium ma baterię Li-Ion, która umożliwia pięć godzin grania bez przerwy oraz niewielki rozmiar porównywany do wielkości butelki wody, cena około 250 zł wydaje się być tutaj atrakcyjną.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *