monitor z zakrzywionym ekranem od Philipsa

349X7FJEW – 34-calowy monitor z zakrzywionym ekranem od Philipsa

349X7FJEW to ciekawy monitor z zakrzywionym ekranem od Philipsa, który z pewnością zainteresuje wiele osób. Monitor o przekątnej 34 cali i rozdzielczości 3440 × 1440 pikseli pochodzi z serii X, a więc charakteryzuje się minimalistycznym i bardzo eleganckim wyglądem. W białej obudowie o cienkich ramkach wygląda naprawdę ciekawie.

Praktyczne funkcje

Nie da się ukryć, że monitor z matrycą MVA ma wiele przydatnych funkcji. Jedną z nich jest funkcja dynamicznego odświeżania AMD FreeSync, z maksymalną częstotliwością odświeżania obrazu 100 Hz. Poza tym dzięki technologii Ultra Wide-Color ekran ten cechuje się dobrym odwzorowaniem naturalnych barw. Tym samym sprawdzi się podczas edycji zdjęć oraz materiałów wideo. Zauważmy też, że obsługuje on tryb MultiView dla dwóch podłączonych jednocześnie urządzeń. Tak więc ekran 21:9 podzielony może zostać na dwa niezależne obszary robocze.

Nie wspomnieliśmy jeszcze o promieniu krzywizny. Ten równy jest tutaj 1800 mm. Jeśli dodamy do tego technologie podnoszące komfort użytkownika oraz poprawiające jakość obrazu – SmartContrast oraz SmartImage ten monitor z zakrzywionym ekranem od Philipsa rzeczywiście prezentuje się obiecująco. Tym bardziej że tryb LowBlue ogranicza w nim emisję niebieskiego światła, a technologia Flicker-free redukuje migotanie wyświetlacza.

Monitor ten do nabycia będzie już wkrótce. Na rynku pojawić ma się na przełomie kwietnia i maja w cenie 4009 zł.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *