90 Minutes Ultra Smart Sportswear

90 Minutes Ultra Smart Sportswear – inteligentne buty od Xiaomi

W ofercie firmy Xiaomi znajdziemy dziś nie tylko telefony, ale również i inne gadżety, jak choćby opaski fitness. Z inteligentnymi butami do czynienia jednak jeszcze nie mieliśmy. Aż tego momentu, bo Chińczycy zapowiadają obuwie 90 Minutes Ultra Smart Sportswear, które powstało przy współpracy z Intelem. Dostarczył on ich najważniejszy element, a więc moduł Curie.

Charakterystyka

Co ciekawe buty te będą dość tanie, bo zapłacimy za nie około 40 euro. Co w związku z tym otrzymamy w tej cenie? Otóż sprawdzą się one podczas chodzenia, biegania, a nawet wspinaczki, śledząc nasze postępy. Podsumowujący raport otrzymamy na koniec dnia. Zawiera on w sobie dystans, prędkość oraz spalone kalorie.

Dla kobiet i mężczyzn

Zauważmy, że buty 90 Minutes Ultra Smart Sportswear dostępne będą w dwóch modelach – dla kobiet i mężczyzn. Zawierać one w sobie mają antypoślizgowe i profilowane podeszwy oraz antybakteryjne wkładki. Dodatkowo mają być przewiewne. Co ciekawe przygotowywana jest również wersja butów świecących.

Wszystkich zainteresowanych musimy jednak zmartwić, że dostępne one będą tylko na rynku chińskim. Sprowadzić je więc będzie trzeba z Państwa Środka, co w dobie XXI wieku wcale nie musi być mimo wszystko trudne.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *