Aktualizacja smartfona Honor 5X

Smartfon Honor 5X na rynku znajduje się od niedawna, ale już ma wielkie grono sympatyków. Trzeba przyznać, że jak na swoją cenę ten wyrób firmy Huawei wygląda bardzo okazale.

Wszak wystarczy dodać, że znajdziemy w nim ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 616, 2 GB pamięci RAM, czytnik linii papilarnych i opcję dual SIM, a to wszystko w metalowej obudowie i z bardzo odpornym ekranem, któremu niestraszne nawet uderzenia 50 kg ciężaru. Jeśli dotychczas można było się do czegoś przyczepić, to na pewno była to starsza wersja systemu Android.

Od premiery Honor 5X działa w oparciu o system Android 5.1 Lollipop. Od jakiegoś czasu zapowiadano jednak, że zostanie on zaktualizowany do wersji 6.0 Marshmallow. Teraz mamy tego oficjalne potwierdzenie, choć nadal jest kilka niewiadomych. Przede wszystkim nie wiemy, kiedy ma zacząć się proces wdrażania nowego systemu, choć europejski rynek na pewno będzie musiał na nowego Androida jeszcze trochę poczekać. Najważniejsze jednak, że podjęto już tę kluczową dla użytkowników decyzję.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *