Nokia

Android w nowych telefonach Nokii

Informowaliśmy już o tym, że telefony marki Nokia ponownie powrócą na rynek, choć będą to produkty na licencji, a to dlatego, że ich produkcją zajmie się firma Foxconn. Mimo wszystko wielu obawia się, że pod względem jakości będzie im daleko do telefonów tej marki, które towarzyszyły nam w przeszłości. Nokia był to bowiem synonim jakości i wytrzymałości. Wiemy natomiast, że nowe smartfony tego producenta mają działać w oparciu o system Android.

Pierwsze smartfony z nowej serii pojawić się mają już w IV kwartale tego roku, bo w ramach umowy z Microsoftem Finowie do tego czasu nie mogą posługiwać się nazwą ani też logo marki. Wielu zastanawia się jednak jak Foxconn poradzi sobie nie tylko z samą produkcją, ale też innymi zadaniami, bo poza nią zajmować ma się jeszcze sprzedażą, marketingiem oraz wsparciem technicznym.

Jeśli wywiąże się ze swojego zadnia, a nowe telefony będą dobrej jakości, na pewno klientów na owe smartfony nie zbraknie. Nawet pomimo wyższej ceny, bo jednak Nokia ma to do siebie, że za jej produkty nieraz trzeba słono zapłacić.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *