Basslet – bas prosto z ręki

Wielu z nas w wolnym czasie słucha muzyki korzystając ze smartfonów. Oczywiście najczęściej nie chcąc przeszkadzać innym, wykorzystujemy do tego słuchawki. Ich przeciwnicy zaznaczają jednak, że nawet najlepsze słuchawki nie są w stanie zapewnić nam dobrego basu. Sprawdzić się w tym ma natomiast Basslet, a więc subwoofer noszony na ręku.

Wewnątrz tego modelu noszonego jak zegarek zastosowana jest technologia haptyczna w postaci silnika LoSound, a ten jest w stanie wygenerować częstotliwości basowe w przedziale od 10 do 250 Hz. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Basslet posiada swoją baterię, która pozwala słuchać muzyki nawet przez sześć godzin na maksymalnej głośności.

Co ważne proste jest też jego użytkowanie. Wszystko zaczyna się od podłączenia tak zwanego Sendera do naszego urządzenia, a następnie włożeniu do niego słuchawek.

Warto zauważyć, że jest to projekt kickstarterowy. Obecnie za subwoofer w tej formie zapłacić trzeba 99 euro. Wówczas dostajemy gwarancję, że w nasze ręce wpadnie on pod koniec roku.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *