BDM4037UW

BDM4037UW największym zakrzywionym monitorem na rynku

Firma Philips słynie z doskonałych telewizorów i monitorów. Teraz swoją ofertę poszerzyła ona o model BDM4037UW, który jest też największym zakrzywionym monitorem na rynku. Jego przekątna ma aż 40 cali. Zainteresować się nim mogą więc również miłośnicy gier, którzy szukają alternatywy dla telewizora.

Wykorzystano w nim matrycę VA z technologią Wide Ultra-Color. Dzięki temu łączy on cechy ekranu o rozdzielczości 3840 × 2160 pikseli o dużej głębi barw oraz szerokich kątach widzenia z nienagannym wzornictwem.

Zadowoleni z monitora BDM4037UW powinni być również projektancki stron internetowych czy osoby montujące materiały wideo. Wszystko dlatego, że wyposażono go w tryb MultiView i funkcję Picture-by-Picture (PBP) dającą możliwość podłączenia aż czerech źródeł obrazu.

Pomyślano w nim również o ochronie wzroku. Wyposażony on został bowiem w technologię Flicker-free. Koryguje ona jasność ekranu i jednocześnie ogranicza jego migotanie. Oczywiście znajdziemy w nim również wszystkie niezbędne pory. Należą do nich port VGA, 2 x HDMI z obsługą MH, 2 x DisplayPort i 4 x USB 3.0.

Dodajmy jeszcze, że za największy zakrzywiony obecnie monitor na rynku zapłacić będzie trzeba 2979 zł.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *