BDM4037UW

BDM4037UW największym zakrzywionym monitorem na rynku

Firma Philips słynie z doskonałych telewizorów i monitorów. Teraz swoją ofertę poszerzyła ona o model BDM4037UW, który jest też największym zakrzywionym monitorem na rynku. Jego przekątna ma aż 40 cali. Zainteresować się nim mogą więc również miłośnicy gier, którzy szukają alternatywy dla telewizora.

Wykorzystano w nim matrycę VA z technologią Wide Ultra-Color. Dzięki temu łączy on cechy ekranu o rozdzielczości 3840 × 2160 pikseli o dużej głębi barw oraz szerokich kątach widzenia z nienagannym wzornictwem.

Zadowoleni z monitora BDM4037UW powinni być również projektancki stron internetowych czy osoby montujące materiały wideo. Wszystko dlatego, że wyposażono go w tryb MultiView i funkcję Picture-by-Picture (PBP) dającą możliwość podłączenia aż czerech źródeł obrazu.

Pomyślano w nim również o ochronie wzroku. Wyposażony on został bowiem w technologię Flicker-free. Koryguje ona jasność ekranu i jednocześnie ogranicza jego migotanie. Oczywiście znajdziemy w nim również wszystkie niezbędne pory. Należą do nich port VGA, 2 x HDMI z obsługą MH, 2 x DisplayPort i 4 x USB 3.0.

Dodajmy jeszcze, że za największy zakrzywiony obecnie monitor na rynku zapłacić będzie trzeba 2979 zł.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *