Centralny Ośrodek Sportu otwiera się na esportowców

Centralny Ośrodek Sportu otwiera się na esportowców

Centralnego Ośrodka Sportu nikomu szczególnie przedstawiać nie trzeba. COS, który pełny jest hal sportowych, basenów, boisk, kortów tenisowych, gabinetów odnowy biologicznej oraz SPA, a także wyposażony w komfortową bazę noclegową pełni bowiem rolę przygotowawczą dla polskiej kadry olimpijskiej i narodowej. Teraz na mocy współpracy z firmą FantasyEXPO Centralny Ośrodek Sportu otwiera się na esportowców.

Szczyrk i Cetniewo

Przypomnijmy, że firma FantasyEXPO to organizator Polskiej Ligi Esportowej. Umowa oznacza, że esportowcy będą mogli trenować na terenie ośrodków w Szczyrku oraz Cetniewie. Wydaje się, że dla esportowców warunki do treningu są tam optymalne. Oba ośrodki gwarantują między innymi szybkie złącza światłowodowe, sale konferencyjne czy oczywiście sam sprzęt multimedialny potrzebny do prowadzenia rozgrywek.

Counter Strike: Global Offensive i League of Legends

Przypomnijmy jeszcze, że Polska Liga Esportowa organizuje rozgrywki w grach Counter Strike: Global Offensive i League of Legends. Każda z nich składać się będzie z 8 zespołów – 5 zaproszonych oraz 3 wyłonionych w eliminacjach.

Pierwsza seria rozgrywek to pojedynki każdy z każdym w systemie BO2. Za zwycięstwo każda drużyna otrzyma 3 punkty oraz 1200 PLN. Remis z kolei przyniesie jej 1 punkt oraz 600 PLN. Do fazy play-off z każdej z lig awansują po cztery najlepsze drużyny.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *