Chiński gigant akcesoriów mobilnych szturmem obejmuje ponad 180 krajów

Szybkie namnażanie się telefonów komórkowych stworzyło rosnące zapotrzebowanie rynku na dedykowane do nich akcesoria w skali globalnej.

Według raportu „Global Smartphone Accessories Market” rynek ten będzie wykazywał silny wzrost na poziomie 8,16% CAGR (skumulowany roczny wskaźnik wzrostu)  w latach 2019-2024.

Ponieważ globalny popyt na akcesoria mobilne rośnie, chińskie firmy kontynuują swą dominację na rynku udowadniając, że Państwo Środka jest Doliną Krzemową dalekiego wschodu.
Prawie wszystkie kable, ładowarki i adaptery, pośród wielu innych akcesoriów, są produkowane w kraju, a kilka lokalnych marek stało się kluczowymi graczami na scenie światowej – jednym z nich jest Baseus.

Baseus, którego nazwa pochodzi od wyrażenia „Base on User” (w oparciu o użytkownika) jest znany na całym świecie z 8 linii produktów: etui na telefony, uchwytów samochodowych, ładowarek, ładowarek samochodowych, kabli, power banków, głośników i słuchawek.

Marka koncentruje się na dostarczaniu użytkownikom praktycznych i estetycznych produktów  łącząc najnowsze technologie, przyjazne dla środowiska materiały oraz modne elementy w swych projektach, co łącznie tworzy unikalny styl „Baseus”.

Od otwarcia pierwszego sklepu w Kantonie (Guangzhou) w 2011 roku firma zapuściła korzenie w świat, a sklepy offline rozprzestrzeniły się w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Obecnie Baseus obejmuje swym zasięgiem ponad 180 krajów i regionów na całym świecie poprzez ponad 600 sklepów stacjonarnych (z których ponad 100 to globalne sklepy flagowe) a to wszystko w ciągu zaledwie ostatnich 2 lat.

Liczba ta stale rośnie i w tym roku ma osiągnąć ponad 400 oficjalnych sklepów. Wraz z rozwojem globalnej bazy klientów, Baseus będzie wypuszczać nowe, ekscytujące akcesoria – cztery produkty, w tym bezprzewodowe urządzenia ładujące, adapter i baza dokująca zostaną ogłoszone już wkrótce.


O Baseus

Baseus jest marką akcesoriów cyfrowych 3C pod marką Shenzhen Times Innovation Technology Co, Ltd., integrującą badania i rozwój, projektowanie, produkcję oraz sprzedaż, założoną przez pana CU (CEO) w 2009 roku.

Redakcja Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *