darmowa Syberia II

Darmowa Syberia II na Origin

Niebawem na rynku zadebiutuje Syberia III. Jeśli z utęsknieniem czekacie na ten tytuł, być może warto przypomnieć sobie nieco poprzednią odsłonę tej gry. Tym bardziej że jest to darmowa Syberia II. Znajdziemy ją na platformie Origin.

Wszystkich zainteresowanych tym tytułem zapraszamy TUTAJ. Wystarczy, że dodacie tę pozycję do swojego konta, a już niebawem będziecie mogli ponownie wcielić się w postać Kate Walker i razem z nią oddać się czekającym na nią przygodom. Zaoszczędzicie w ten sposób 59 zł, bo na tyle jest ona obecnie wyceniana.

Zauważmy tutaj, że darmowa Syberia II to wersja komputerowa. Promocja ta jest ograniczona czasowo, choć nie wiemy, kiedy miałaby się ona zakończyć. Mimo wszystko warto się pospieszyć, bo chętnych na ten tytuł brakować raczej nie powinno.

Długo wyczekiwany debiut

Jeśli z kolei druga odsłona tej serii Was nie interesuje, informujemy, że już niebawem, bo 20 kwietnia zadebiutuje kolejna jej część. Na wszystkich platformach, a więc PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch Syberia III dostępna będzie w języku polskim.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *