Street Fighter V

Darmowy Street Fighter V w wersji na PC

Wprawdzie debiutujący w ubiegłym roku na rynku tytuł Street Fighter V nie zyskał większego uznania wśród graczy, to jednak producent nie daje za wygraną i robi wszystko, aby to zainteresowanie zwiększyć. Pomóc ma w tym między innymi duża aktualizacja poprawiająca Capcom Fighters Network, a więc infrastrukturę sieciową.

Duże zmiany

Odnosząc się do zmian, przede wszystkim możemy tu liczyć na krótszy czas odnajdywania rywali w pojedynkach w sieci, szybsze wczytywanie pojedynków czy interaktywna oś czasu. Poza tym wprowadzony będzie też system kar dla graczy opuszczających pojedynek przed czasem czy systemem zapisu ustawień w trybie treningu. Jeśli dodamy do tego wprowadzenie starć pomiędzy graczami z tego samego kraju, filtrowanie najlepszych zawodników, usprawnienie systemu znajomych czy bardziej szczegółowe statystyki widzimy, że zmiany są naprawdę spore.

Darmowe testy

Capcom nie zamierza jednak ryzykować i chce te zmiany przetestować. Tym samym tryby sieciowe Street Fighter V dostępne będą przez określony czas graczom za darmo. Tytuł ten bezpłatnie pobrać będą mogli gracze PC. Darmowa wersja znajdzie się na platformie Steam w dniach 28 marca – 3 kwietnia.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *