Debiut konsoli Xbox One S

Miłośnicy Xboxa w końcu doczekali się odświeżonej konsoli Xbox One S, która wylądowała już na rynku. Nowy produkt Microsoftu jest o 40% mniejszy w porównaniu z wersją klasyczną, choć co najważniejsze nic nie traci w ujęciu wydajności.

Obsługiwać będzie między innymi technologie HDR, co przełoży się na wierniejsze kolory. Poza tym przy odtwarzaniu filmów skorzystamy z rozdzielczości 4K. Poprawie ulec miała także konstrukcja, a obecnie można ustawić ją pionowo. Poza tym lepsze wrażenie robić ma również bezprzewodowy kontroler, który teraz lepiej ma leżeć w dłoni.

Warto odnotować, że zaktualizowany został także jej system. Dzięki temu użytkownicy będą mogli włączyć muzykę w tle, czy wybrać lokalizację niezależnie od języka i znaleźć znajomych z Facebooka. Łatwiej będzie też udostępniać treści z konsoli i korzystać z poleceń głosowych Cortana.

Xbox One S do sprzedaży trafiła w trzech wariantach. Z dyskiem 2 TB zapłacić za nią trzeba 1849 zł. Sugerowana cena detaliczna konsoli z dyskiem o połowę mniejszym to z kolei 1599 zł, a 500 GB – 1399 zł.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *