dobry wynik Nintendo Switch

Dobry wynik Nintendo Switch

Takiego wyniku sprzedaży konsoli Switch nie spodziewali się nawet jej twórcy. Dobry wynik Nintendo Switch osiągnięto już w pierwszym miesiącu dostępności tej konsoli na rynku. Rozeszła się ona bowiem w liczbie 2,4 mln egzemplarzy. Nic dziwnego, że w Europie, Japonii, jak i w obu Amerykach sprzęt ten szybko wyszedł na najwyższe pozycje w rankingach najlepiej sprzedających się urządzeń do gier.

7,3 mln sztuk

Początkowo zarówno twórcy, jak i specjaliści z branży spekulowali, że Nintendo Switch w tym roku rozejdzie się w liczbie 5 mln egzemplarzy. Teraz mówi się o wyniku prawie o połowie lepszym, bo aż 7,2 mln sztuk. Nie brak też jeszcze większych optymistów, którzy zauważają, że ogólny wynik sprzedaży przekroczyć może nawet 100 milionów sztuk Nintendo Switch.

Dobry wynik Nintendo Switch zależy oczywiście od gier, które będą dostępne na tych platformach. Niebawem zadebiutują na niej takie tytuły jak Splatoon 2, Mario Kart 8 Deluxe, ARMS, FIFA, NBA 2K, Skyrim, Sonic Forces, Minecraft, RiME, Ultra Street Fighter II czy Super Mario Odyssey, a więc nie jest to wykluczone.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *