smartfony z serii Moto C

Nowe smartfony z serii Moto C od Lenovo

Lenovo poinformowało właśnie, że do swojej oferty wprowadza dwa nowe smartfony z serii Moto C. Mowa o modelach Moto C i Moto C Plus, które rzecz jasna nie mają wielu różnic. Co je charakteryzuje?

Moto C

W Moto C znajdziemy 5-calowy ekran FWVGA o rozdzielczości 854 × 480 pikseli oraz czterordzeniowy procesor MediaTek MT6737M o taktowaniu 1,1 GHz. Ten wspomagany ma być przez 1 GB pamięci RAM. Ponadto otrzymujemy tu 8 GB lub 16 GB pamięci wewnętrznej oraz akumulator o pojemności 2350 mAh. Jego kamera główna wyposażona będzie w matrycę 5 MPix z lampą LED i możliwością nagrywania wideo 720p. Kamerka przednia to z kolei zaledwie 2 MPix. Jego systemem operacyjnym będzie Android 7.0 Nougat.

Moto C Plus

Drugi smartfon to natomiast 5-calowy wyświetlacz 720p oraz procesor MediaTek MT6737 z zegarem 1,3 GHz. Ponadto znajdziemy tu 1 GB lub 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci na dane. Główny aparat ma mieć w nim 8 MPix, ale przednia ma jedynie 2 MPix. Warto zauważyć, że Moto C Plus ma znacznie pojemniejszą baterię 4000 mAh. Jego systemem jest Android w wersji 7.0.

Wiemy też, ile nowe smartfony z serii Moto C będą nas kosztować. Za Moto C w wersji 1GB/8GB z obsługą 3G zapłacimy 89 euro. Wariant z 4G będzie o 10 euro droższy. Przy Moto C Plus poznaliśmy na razie tylko cenę w wariancie z 1 GB pamięci RAM. Ten model wyceniono na 119 euro. Oba telefony na rynku zadebiutować powinny wkrótce.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *