Dwie wersje Samsunga Galaxy Note 6?

Każdy miłośnik Samsungów wie, że smartfony z serii Galaxy S pojawiały się dotychczas w dwóch wersjach. Poza standardową mieliśmy do czynienia jeszcze z telefonami o zakrzywionych ekranach, tak zwaną wersją Edge. Bardzo możliwe, że w takiej konfiguracji pojawi się także Galaxy Note 6.

Najnowsze informacje, które do nas docierają, świadczą o tym, że koreański producent poza standardowymi testuje także smartfony o zakrzywionych ekranach. Jednakże warto zaznaczyć, że chodzą słuchy o tym, że w sprzedaży może pojawić się tylko jedna wersja, co jest jednak mało realne.

Wprawdzie nie brakuje zwolenników wersji Edge, to jednak są i tacy, którzy nie cenią sobie tego rozwiązania i o wiele chętniej w sprzedaży widzieliby standardową wersję Samsunga Galaxy Note 6.

Z punktu widzenia technicznego przypomnijmy, że nowy Galaxy ma się charakteryzować przekątną ekranu o wielkości 5,77 cala i rozdzielczością 1440 x 2560 pikseli. Poza tym znajdziemy tam procesor Samsung Exynos 8890, 6 GB pamięci RAM i kamerę 12 Mpix.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *