Ekrany Samsunga w smartfonach Aplle?

Dla wielu ich posiadaczy iPhone to telefon wręcz idealny. Rzeczywiście do niewielu rzeczy możemy się w nich przyczepić. Jeśli jednak już zwrócilibyśmy na coś uwagę, to na pewno spojrzelibyśmy na ekrany, które nie są najwyższych lotów i mają swoje mankamenty. Być może wkrótce się to zmieni, co jednak nie oznacza, że Aplle pracuje nad nowymi ekranami. Wesprzeć amerykańską firmę może Samsung, który za rozsądną opłatą użyczy jej swoich ekranów AMOLED.

Według nieoficjalnych informacji obie korporacje są już po słowie i Samsung w ciągu trzech najbliższych lat na rzecz Aplle ma wykonać 100 milionów ekranów AMOLED o przekątnej ekranu 5,5 cala. Nietrudno się domyślić, że posłużą one Aplle do nowych iPhone’ów, choć uwagę trzeba tu zwrócić na dość dużą przekątną ich ekranu. Dlatego najprawdopodobniej ekrany AMOLED pojawią się większych modelach oznaczonych dopiskiem PLUS.

Pozostaje pytanie, kiedy pojawi się pierwszy iPhone z ekranem AMOLED. Najwyraźniej użytkownicy nie będą zmuszeni do długiego wyczekiwania. Spekuluje się, że może do tego dojść już w przyszłym roku.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *