elektroniczne prezenty na Komunię Świętą

Elektroniczne prezenty na Komunię Świętą – co kupić w tym sezonie?

Mamy końcówkę kwietnia, a to oznacza, że niebawem rozpoczną się komunie. Jeśli w tym roku komunia czeka Waszą pociechę lub dziecko kogoś z Waszej rodziny, warto już teraz zastanowić się nad ewentualnym dla niego prezentem. Możliwości jak co roku rzecz jasna nie brakuje, ale trendy szybko się zmieniają i to, co mogło im przydać się rok temu, teraz może być już niepraktyczne. Pod uwagę weźmiemy oczywiście elektroniczne prezenty na Komunię Świętą, choć nie chcemy być mało oryginalni. Tym samym nie będziemy tu pisać o kolejnych smartfonach, tabletach czy laptopach, bo te prezenty na myśl przychodzą same. Tak samo zresztą, jak rower czy złoty łańcuszek. Co wybrać poza nimi?

Dron

Wydaje się, że w tym sezonie hitem mogą być drony. Tym bardziej że szukając takiego prezentu, nie musimy liczyć się z wydatkiem półtora czy dwóch tysięcy złotych, choć takie produkty oczywiście także na rynku znajdziemy. Najtańsze drony to te w granicach 200-400 zł. Przynajmniej część z nich sterowana jest z poziomu smartfona, a więc wcześniej niezbędne jest zainstalowanie odpowiedniej aplikacji. Lepsze są te o 100-200 zł droższe i są to już produkty całkiem ciekawe, które bez wątpienia posłużą dzieciom, jak i ich rodzicom, choćby do nagrania krótkiego, ale jakże ważnego filmu z wypadu za miasto czy wakacji.

Smartwatch

Bez wątpienia smartwatche nie cieszą się taką popularnością, na jaką wielu producentów liczyło. Mimo wszystko taki inteligentny zegarek może być naprawdę wspaniałym prezentem. Nie są to przecież tylko zwykłe zegarki, ale urządzenia połączone ze smartfonem. Tym samym poza godziną informują o wszystkich komunikatach, pozwalają nawiązać rozmowę, a nawet ukazują liczbę przemierzonych kroków, spalone kalorie czy monitorują tętno.

elektroniczne prezenty na Komunię Świętą

Mikroskop

Nie, nie pomyliliśmy się ani trochę. Mikroskop także może być strzałem w dziesiątkę. Szczególnie jeżeli dziecko ma ciągutki do obserwowania przyrody. Co jednak mikroskop ma wspólnego z elektroniką? Jak się okazuje bardzo wiele. Nie brak dziś bowiem na rynku mikroskopów, które można podłączyć do laptopa, a na tym zobaczyć obraz powiększony dwieście czy nawet pięćset razy. Dla dziecka w wieku ośmiu lat tak dokładne przyjrzenie się źdźbłu trawy czy nawet kropli wody może być bardzo emocjonujące.

Elektroniczna deska

Postawić możecie również na elektryczną deskę do jeżdżenia, która w zasadzie jest połączeniem hulajnogi z Sagway’em. Takie cuda mogą poruszać się z prędkością nawet do 20 km/h. Podobną prędkość do 16 km/h można rozwinąć zresztą także i na elektrycznej hulajnodze. Ten sprzęt jest o tyle dobry, że dziecko może tu używać siły własnych mięśni, a kiedy się zmęczy postawić na napęd automatyczny.

Solarna ładowarka

Wcale nie najgorszym pomysłem jest również i ładowarka, choć nie ta klasyczna a solarna. Przyda się dziecku podczas stania w korku czy podroży pociągiem lub autobusem. Do ładowania smartfona czy tabletu z jej wykorzystaniem niezbędne są tylko promienie słoneczne.

elektroniczne prezenty na Komunię Świętą

Oczywiście nie są to wszystkie elektroniczne prezenty na Komunię Świętą, ale na pewno mogą Was one zainteresować. Ciekawi jesteśmy czy wykażecie się odrobiną fantazji i kupicie coś naprawdę oryginalnego, czy może pójdziecie na łatwiznę, a dziecko dostanie od Was zwykły rower czy kolejny łańcuszek do kolekcji.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *