Europejska premiera smartfona Honor 8

Nie da się ukryć, że Huawei w ostatnich latach jest poważnym graczem na rynku smartfonów. Widać to zresztą po wynikach sprzedaży. Nie każdy bowiem zdaje sobie sprawę z tego, że na dzień dzisiejszy jest to trzeci tego typu producent na świecie. Z pewnością spora w tym zasługa urządzeń z marki Honor, które przy bardzo ciekawej specyfikacji technicznej były oferowane w atrakcyjnych cenach. Mowa tu między innymi o smartfonach Honor 7 czy Honor 5X. To samo tyczyć się powinno smartfona Honor 8, który właśnie zadebiutował na Starym Kontynencie.

To, czym wyróżniać ma się Honor 8 to przede wszystkim design. Jest on bowiem połączeniem aluminiowej ramki oraz dwóch tafli szkła. Jego procesorem jest natomiast 4-rdzeniowy układ HiSilicon Kirin 950 wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Jeśli dodamy do tego ekran o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli oraz podwójny aparat o rozdzielczości 12 MPix wygląda on naprawdę atrakcyjnie.

Przy takiej specyfikacji nie może on być tani, bo zapłacić za niego trzeba 1999 złotych. Mimo wszystko i tak jego cena wygląda tu znacznie atrakcyjniej aniżeli 3799 zł za Samsunga Galaxy Note7.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *