Finały Intel Extreme Masters ponownie w Katowicach

Katowice turniej Intel Extreme Masters goszczą od roku 2013, a od roku 2014 w katowickim Spodku odbywają się same finały. Jak się okazuje, miejsce ich rozegrania do gustu przypadło nie tylko graczom, ale także organizatorom. Wiemy już, że w przyszłym roku finały IEM ponownie odbędą się na południu Polski.

Nachodzący sezon będzie już jedenastym, jeśli chodzi o Extreme Masters. Warto zauważyć, że od kolejnego cyklu wprowadza się w nim znaczące zmiany. Przede wszystkim zauważyć trzeba, że nie dwa, ale trzy miasta będą gościły eliminacje. Do Szanghaju i Oakland dołączy w tym roku Goyang w Korei Południowej.

Poza tym zwiększono także pulę nagród. W najbliższym cyklu walka w Counter-Stike: Global Offensive, League of Legends i StarCraft II toczyć się będzie o ogromne pieniądze. W puli na nagrody jest bowiem ponad milion dolarów.

Najbliższe finały odbędą się w marcu, a poza emocjami związanymi z samą rozgrywką organizatorzy zgromadzonej publiczności przygotują jak zwykle mnóstwo innych atrakcji. Nie zabraknie między innymi konkursów i prezentacji związanych z tym rynkiem.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *