Funkcja bezprzewodowego ładowania

Funkcja bezprzewodowego ładowania w iPhone’ach

O nowych iPhone’ach jak na razie nie wiemy zbyt wiele. Nie jest tajemnicą, że o wiele bardziej w tym okresie roku interesują nas telefony innych firm, do których zaliczamy flagowce koncernów takich jak Huawei, Samsung czy LG. Mimo wszystko obok takiej informacji nie można przejść obojętnie. Otóż najnowsze przecieki sugerują, że w smartfonach Apple znajdzie się funkcja bezprzewodowego ładowania.

Takie plotki pojawiały się już wcześniej, ale potwierdzić je udało się dopiero Commercial Times. Nieoficjalne informacje wskazują, że z Apple współpracę nawiązała firma Lite-On Semi. Ma ona dostarczać Amerykanom niezbędne do bezprzewodowego ładowania mostki prostownicze GPP. Dostarczać ma ich ona połowę. Nie wiemy na razie, kto zajmie się dostarczeniem reszty.

Warto zauważyć, że informacje te idealnie pasują do wcześniejszych przecieków. Sugerowały one, że w iPhone’ach znajdzie się szklany tylny panel, a nie metalowy, jak miało to miejsce obecnie. Jest on niezbędny do takiej technologii, a więc wiele wskazuje na to, że funkcja bezprzewodowego ładowania rzeczywiście się w nich znajdzie.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *