Grasz w CS’a? Dołącz do myGo.pl i promuj swój serwer za darmo!

Fanom strzelanek nie trzeba przedstawiać Counter Strike’a. Pozytywne recenzje krytyków, miliony graczy oraz oficjalne międzynarodowe mistrzostwa mówią same za siebie – ta gra to hit! Jeśli do tej pory jej nie znałeś – warto to zmienić, tym bardziej że dzięki szeregowi bonusów z MyGo.pl może Cię zainteresować bardziej, niż myślisz!

Serwis MyGo.pl jest polskim centrum CS, CS:GO i CS 1.6. Twórca serwisu deklaruje graczom wsparcie Sourcemod i AMXX. Platforma zrzesza grono ludzi, którzy na forum dzielą się wiedzą jak tworzyć własne skiny i mapy do gry. Znajdziemy tam również masę poradników i tutoriali. To, co najciekawsze to możliwość tworzenia własnej sieci serwerów, a następnie korzystanie z darmowej promocji przy bezpłatnym API, co może przyczynić się do zarabianiu na grze! Przyjrzyjmy się zatem bliżej korzyściom użytkowania serwisu MyGo.pl!

Możliwości zarabiania na grze w CS’a z pewnością zwróciła Twoją uwagę. Właściciel platformy stworzył wewnętrzną walutę MyGold, którą można wykorzystać do boostingu własnego serwera lub wymienić na skiny, a w przyszłości również na złotówki. MyGold przyznawane są za czas spędzony na serwerze – fani wielogodzinnych pojedynków na pewno się ucieszą! Wynagrodzenie 1 godziny spędzonej na grze to aż 400 MyGoldów, co przelicza się na około 5 zł. Uruchomiono już giełdę, na której znajdziesz oferty kupna i sprzedaży wewnętrznej waluty. Warto zainwestować w MyGoldy, gdyż te umożliwiają rozpoczęcie boostowania własnego serwera, który pomnoży ich ilość.

Co zrobić z posiadaną walutą? Najlepiej zainwestować lub ją rozmnożyć! Użytkownicy pokochali skiny, które są najbardziej charakterystyczną cechą CS:GO. Zmieniają wygląd używanej broni i niewątpliwie ich największą zaletą jest różnorodność – każdy znajdzie coś dla siebie! Zanim jednak będziemy mogli poważnie pomyśleć o handlu możemy skorzystać z darmowych korzyści, np. paczek wpływających na cel rozrywki i map zmieniających wygląd gry. Udostępniane są często przez samych moderatorów forum lub jego użytkowników. 

Bez wątpienia warto dołączyć do platformy MyGo.pl. Nie musisz się martwić, że korzystanie z forum będzie zbyt skomplikowane, gdyż różnorodność wątków i ilość tutoriali jest imponująca! Ilość dostępnych darmowych ulepszeń już od początku przeniesie Twoją rozgrywkę na wyższy poziom!

Redakcja Author