HTC 10 Lifestyle a HTC 10

Wczoraj swoją premierę miał smartfon HTC 10. Okazuje się, że producent postanowił wyprodukować dwa warianty tego smartfona. Poza modelem standardowym mamy także wersję nieco bardziej odchudzoną – HTC 10 Lifestyle. Jakie różnice znajdziemy w tych dwóch telefonach?

Jeśli pod uwagę mielibyśmy wziąć tylko i wyłącznie wygląd stylistyczny to obie wersje flagowca od HTC są niemal identyczne. Pewne zmiany zaszły jednak w jego wnętrzu. HTC 10 Lifestyle napędzany będzie bowiem 8-rdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 652, w którym znajdziemy 3GB pamięci RAM. Dla porównania w zwykłym modelu znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 820 i o 1GB pamięci więcej. Poza tym uboższa wersja nowego smartfona będzie występowała w jednej wersji z 32 GB przestrzeni na dane, a nie 32/64 GB jak jest to w HTC 10.

Ostatnia zmiana dotyczy modemu LTE, który w HTC 10 Lifestyle będzie wolniejszy (do 300 Mb/s zamiast 450 Mb/s). Mimo wszystko i tak wygląda na to, że w dalszym ciągu jest to smartfon, któremu warto jest się nieco bliżej przyjrzeć. Trzeba zauważyć, że niewiele ustępuje swojej bogatszej wersji.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *