HTC prezentuje model Bolt

Firma HTC zaprezentowała model Bolt. Jest on wprawdzie bardzo podobny do HTC 10, to jednak pewne różnice da się wyłapać. Zauważmy też, że nazwa HTC Bolt nie jest przypadkowa bowiem do kampanii reklamowej tego modelu zaproszony został sam Usain Bolt, a więc jamajski sprinter uznawany za najszybszego człowieka na ziemi. Ma to związek z łącznością LTE Cat.9, która gwarantuje transmisję danych na poziomie 450Mbps/50Mbps.

Sam procesor także powinien sprawować się dosyć dobrze. Mamy tu bowiem układ Qualcomm Snapdragon 810, który wspierany będzie przez 3 GB pamięci RAM. Poza tym znajdziemy tu 5,5-calowy ekran Super LCD-3 o rozdzielczości 1440 × 2560 pikseli, 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia poprzez kartę microSD, akumulator 3200 mAh z opcją szybkiego ładowania oraz dwie kamery. Główna ma 16 MPix i umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K, a aparat tylny do selfie 8 MPix. Na wyposażeniu HTC Bolt nie zabrakło też czytnika linii papilarnych. Systemem operacyjnym będzie tu natomiast Android 7.0 Nougat z Sense UI.

Każdy, kto chciałby zaopatrzyć się w ten model, może mieć jednak problem. Wszystko dlatego, że jak na razie dostępny on będzie tylko w ofercie amerykańskiego operatora Sprint, choć niewykluczone, że będzie on tam na wyłączność.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *