Imponująca kamera w Sony Xperia XA Ultra

Firma Sony pochwaliła się właśnie nowym smartfonem. Model Xperia XA Ultra powinien spełnić wymagania większości klientów. Szczególnie zadowoleni powinni być z niego miłośnicy robienia selfie, ponieważ nowy smartfon Sony wyposażono w imponujące kamery.

Otóż główna kamera ma tu aż 21,5 Mpix i jest z hybrydowym autofokusem. Na uwagę zasługuje jednak także kamera przednia. Ma ona 16 Mpix i wyposażono ją w optyczną stabilizacją obrazu. Dodajmy też, że obie mają podświetlenie diodami LED.

Tyle jeśli chodzi o kamerę. Warto odnieść się także do innych podzespołów tego smartfona. Nie da się przejść obojętnie obok naprawdę dużego ekranu, mającego tu 6 cali i będącego w rozdzielczości Full HD. Wydajność zapewniać ma natomiast procesor MediaTek Helio P10 współpracujący z 3 GB pamięci RAM. Dodatkowo mamy tu 16 GB pamięci wewnętrznej, która może zostać rozbudowana za pośrednictwem czytnika kart Micro SD.

Jeśli można byłoby się do czegoś przyczepić, to na pewno byłaby to pojemność akumulatora, ponieważ ma on tylko 2700 mAh. Producent zapewnia jednak, że akumulator wytrzyma minimum dwa dni pracy.

Nowy smartfon od firmy Sony w sprzedaży pojawić ma się już w trakcie najbliższych wakacji w trzech opcjach kolorystycznych: grafitowa czerń, biel oraz limonkowe złoto.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *