Inteligentna opaska Huawei TalkBand B3

Na ostatniej konferencji Huawei w centrum uwagi były smartfony Huawei P9 oraz Huawei P9 Plus. Poza nimi zaprezentowano jednak nową inteligentną opaskę tej firmy, która jak jej starsze wersje jest połączeniem opaski fitness i słuchawki Bluetooth.

Co różni opaskę Huawei TalkBand B3 od jej poprzedniczki, modelu TalkBand B2? Jak zapewnia producent, przede wszystkim skupiono się tu na jej parametrach technicznych. Dzięki temu nowy model zapewni o około 25% głośniejszy dźwięk i w ponad 80% w porównaniu do poprzedniej wersji zredukuje powstające szumy.

Poza tym uwagę należy zwrócić na jej baterię o pojemności 91 mAh, która statystycznie powinna pozwolić na pracę przez około 3-4 dni. W teorii ma być wystarczająca na sześć godzin ciągłych rozmów.

Oczywiście pełną krasę swoich możliwości Huawei TalkBand B3 pokaże we współpracy ze Smartfonem. Kompatybilna jest ona z modelami bogatymi w systemy Android 4.3+ oraz iOS 7.0+.

Huawei TalkBand B3 na rynek trafi w trzech wersjach: Active, Classic, Elite, które różnią się od siebie materiałem, z którego wykonano pasek, a do wyboru mamy tu silikon, skórę oraz metal. W zależności od wersji zapłacimy za nią odpowiednio 169, 199 i 249 euro.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *