Już dziś start Pixel Heaven 2016

Wielu z nas jest pod zachwytem nowoczesnych gier na komputery czy też inne platformy. Jednakże w dalszym ciągu są tacy, którzy z łezką w oku wspominają dawne tytuły, które nie tylko pod względem fabuły, ale przede wszystkim i grafiki znacznie ustępują dzisiejszym. Są to między innymi gry sprzed 15 czy 20 lat. Dla wszystkich zainteresowanych niezależnymi grami retro idealnym miejscem na odkopanie wspomnień jest impreza Pixel Heaven 2016.

Ta zaczyna się już dzisiaj i potrwa do niedzieli. Z pewnością jej uczestnicy nie poczują się zawiedzeni. Jeśli już się na niej zjawicie, raczej nie poczujecie się rozczarowani, a wręcz przeciwnie usatysfakcjonowani. Otóż organizatorzy przygotowali uczestnikom cztery specjalne strefy: retro, komiksową, planszową i rzeczywistości wirtualnej. Poza tym do stolicy przyjadą takie gwiazdy jak Peter Moluneux, bracia Oliver, Ben Daglish, Marek Pampuch czy wreszcie Jon Hare, który pokaże następcę Sensible Soccer.

Na tegorocznym zjeździe zaprezentowany też zostanie specjalny 135. numer Bajtka oraz rozdane zostaną nagrody konkursu dla niezależnych twórców gier Pixel Awards 2016.

Święto to potrwa od godziny 17:00 3 czerwca do 18:00 w niedzielę 5 czerwca, a jego miejscem będzie hala Zajezdni Autobusowej MZA w Warszawie. Bilety w dalszym ciągu są do nabycia, choć dzieci do lat trzynastu mają wstęp wolny.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *