Już wkrótce nowe smartfony od Lenovo

Wszystko wskazuje na to, że niebawem światło dzienne ujrzą nowe smartfony od Lenovo. Czego możemy się w związku z tym spodziewać? Jak na razie owiane jest to tajemnicą, poza tym, że konferencja premiująca nowe modele odbędzie się 17 maja. Zresztą producent już wysyła na nią zaproszenia. Jednakże jak zwykle przy tego typu wydarzeniach niektóre informacje wyciekły do mediów. Co zatem na niej zobaczymy?

Nieoficjalne doniesienia mówią nam o tym, że Lenovo na dzień 17 maja przygotowało premierę smartfonów Moto G4 oraz Moto G4 Plus, o których mówi się zdecydowanie najczęściej. Jeśli tak to już niebawem będziemy mogli stać się posiadaczami telefonów o 5,5-calowych ekranach w rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, które bogate będą w 2 GB pamięci RAM i 16 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej. Oczywiście nie mogło w nich zabraknąć także kamer. Pierwszy nieco bardziej odchudzony model zawierać ma w sobie kamerę 13 Mpix, drugi z kolei 16 Mpix. W Moto G4 Plus znajdziemy także czytnik linii papilarnych. Szerzej opisaliśmy je tutaj.

Oczywiście na oficjalne informacje trzeba będzie poczekać do 17 maja, ale bardzo możliwe, że to właśnie te smartfony zaprezentuje na zbliżającej się wielkimi krokami konferencji koncern Lenovo.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *