kolejna aktualizacja Counter-Strike

Kolejna aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive

Miłośników CS:GO informujemy, że miejsce miała kolejna aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive. Skoro pojawiło się sporo nowości, warto przyjrzeć się zmianom, które dotyczą nowej łatki.

Nowe mapy i „Operacja Hydra”

Zacząć trzeba od tego, że w grze pojawiły się nowe mapy, a więc Austria, Shipped, Lite czy Insertion. Ponadto otrzymujemy płatny dostęp do „Operacji Hydra”, która kosztuje 5,99 dolarów. Zawiera ona w sobie kampanię z misjami obrońcy, dostęp do nowych skórek czy skrzynek, dziennik pozwalający na sprawdzenie statystyk czy obecność specjalnej monety, która pozwala awansować na diamentowy poziom.

Nie można przejść też obojętnie obok zmian, które wiążą się z UMP45. Ta tania i niezwykle popularna broń będzie teraz mniej skuteczna. Producenci wprowadzili bowiem zmniejszenie obrażeń, które zadawane są przez nią na długim dystansie. To akurat ukłon w kierunku graczy, którzy namawiali do tego dewelopera.

Na koniec zauważmy jeszcze, że w grze pojawi się ciężki pancerz, deathmatch drużynowy czy snajperstwo przy niskiej grawitacji. Bardziej wiarygodne będą również odgłosy broni.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *