Microsoft

Koniec z aktualizacją Get Windows 10

Dla posiadaczy systemów Windows 7 oraz Windows 8.1 mamy dobre, a zarazem złe informacje. Nie chcemy psuć wam humoru już na początku dnia, a więc zacznijmy od tej dobrej. Otóż po 29 lipca Microsoft nie będzie już wysyłał powiadomień do właścicieli komputerów z tymi systemami z aktualizacją Get Windows 10. Koniec zatem z wyskakującymi coraz okienkami, które zachęcają do przejścia na nowy system.

Tyle jeśli chodzi o informacje dobre. Teraz czas na coś zupełnie odwrotnego. Problem w tym, że po granicznej dacie darmowa aktualizacja jak ma to miejsce teraz nie będzie możliwa. Jeśli zatem będziemy chcieli zaktualizować swój system, to musimy liczyć się z dość dużym wydatkiem sięgającym nawet 600 złotych. Za aktualizację podstawowej wersji HOME na licencji OEM zapłacimy bowiem 460 złotych. Do 600 zł wzrosną koszta, jeśli mamy zainstalowany system w wersji Professional.

Jako że pewnie nieco was tą informacją zniesmaczyliśmy na koniec coś ponownie pozytywnego dla użytkowników, którzy pozostali przy starszych wersjach. Otóż Microsoft zapowiedział, że po 29 lipca z wszystkich komputerów znikną pliki odpowiedzialne za to zamieszanie.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *