konsola SNES Mini

Konsola SNES Mini od Nintendo zadebiutuje przed świętami?

Nintendo nie zamierza tracić czasu i jeszcze w tym roku chce na rynek wypuścić kolejną swoją platformę. Konsola SNES Mini planowo zadebiutować powinna przed świętami. Jeśli te informacje się potwierdzą, oznaczać to będzie tylko tyle, że Japończycy pracują nad nią już od dłuższego czasu, co jak dotychczas udało się im utrzymać w tajemnicy.

Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System

Dziennikarze z brytyjskiego serwisu Eurogamer, którzy kontaktowali się z osobami związanymi z tym projektem, informują, że konsola SNES Mini ma być skrótem od Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System.

Nie brak też głosów, że będzie to konsola podobna do NES-a Mini. Produkcję tej platformy nie tak dawno wstrzymano. Możemy być więc pewni, że obie koncepcje będą do siebie bardzo zbliżone. Na korzyść nowej konsoli przemawiać ma natomiast większa liczba dostępnych na nią gier.

Jeśli rzeczywiście konsola ta na rynku pojawiłaby się przed świętami, o dobry wynik sprzedaży Nintendo raczej nie ma się co martwić. Jedynym ograniczeniem może być niewystarczająca liczba egzemplarzy. Na razie poczekać jednak trzeba na oficjalną jej zapowiedź.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *