Co kryć w sobie będzie Apple iPhone 7?

Apple swoje nowe produkty, którymi są smartfony iPhone 7 i iPhone 7 Plus zaprezentuje dopiero za kilkanaście tygodni. Jednakże pojawiają się informacje na temat tego, co mogą one w sobie zawierać. Czego w związku z tym możemy spodziewać się po nowej produkcji firmy spod znaku nadgryzionego jabłka”?

Różnice pomiędzy wersją standardową a rozbudowaną wynikają między innymi z wielkości przekątnej ekranu, a wynosić ona będzie odpowiednio 4,7 oraz 5,5 cala. Spekuluje się, że poza tym model Plus może mieć dwie kamery, choć na potwierdzenie tych informacji trzeba będzie poczekać do samej prezentacji.

Obie wersje powinny natomiast mieć ten sam procesor. Apple A10 wspierany ma być przez 2 GB pamięci RAM, choć niewykluczone, że model Plus otrzyma tu o 1 GB pamięci RAM więcej. Co ciekawe najprawdopodobniej nowe smartfony od amerykańskiego giganta mają mieć zlikwidowane złącze słuchawkowe. To z kolei może przełożyć się na ich wodoszczelność, choć i to nie jest jeszcze w żaden sposób potwierdzone.

Wciąż mamy w związku z tym więcej pytań niż odpowiedzi. Nie pozostaje nam zatem nic innego jak cierpliwie poczekać. Być może modele iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus zaprezentowane zostaną już we wrześniu.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *