Bluboo Dual

Co kryje w sobie fotograficzny Bluboo Dual?

Do Polski trafił właśnie smartfon Bluboo Dual, który wygląda na całkiem ciekawą słuchawkę fotograficzną, wyposażoną w dwa obiektywy głównego aparatu. Dzięki nim możliwe będzie jeszcze lepsze odwzorowanie głębi.

Pierwszy z nich jest szerokokątny i ma 13 MPix z przesłoną ƒ/2,0 i diodą doświetlającą. Jego zadaniem jest fotografowanie obiektów, które znajdują się na pierwszym planie. Obiektyw pomocniczy ma 2 MPix. Do jego zadań należy utrwalenie tła kadru. Co poza tym kryje w sobie ten smartfon?

Specyfikacja Bluboo Dual

Tak więc wyposażono go w 5,5-calowy wyświetlacz FHD ze szkłem 2,5D. Co ważne wykorzystano tu potrójny digitizer. Dzięki temu możliwa jest jego obsługa w rękawiczkach oraz mokrymi dłońmi.

Sercem smartfona jest natomiast czterordzeniowy procesor ARM Cortex-A53 o taktowaniu 1,5 GHz, wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Poza tym znajdziemy tu 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością jej rozszerzenia do 256 GB oraz baterię o pojemności 3000 mAH. Oczywiście nie zabraknie w nim również czytnika linii papilarnych.

Bluboo Dual jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 629 złotych.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *