Le Pro 3 AI Edition

Le Pro 3 AI Edition – kolejny smartfon z podwójnym aparatem

W końcu doczekaliśmy się długo wyczekiwanego smartfona LeEco z podwójnym aparatem. Model nazywa się Le Pro 3 AI Edition i został już zapowiedziany przez chińskiego producenta.

Dwa warianty

Warto zacząć od tego, że smartfon ten będzie dostępny w dwóch wersjach – standardowej i eco. Co ciekawe to druga wersja będzie smartfonem wydajniejszym.

Biorąc pod uwagę jego specyfikację, standardowy Le Pro 3 AI Edition wyposażono w 5,5-calowy wyświetlacz Full HD oraz procesor MediaTek Helio X23 wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Poza tym znajdziemy tu 32 GB pamięci na dane oraz akumulator o pojemności 4000 mAh. Jego systemem operacyjnym jest Android 6.0 Marshmallow z nakładką EUI.

Z kolei za jego możliwości fotograficzne odpowiada podwójny aparat tylny składający się z dwóch sensorów 13 MPix z obiektywem f/2,0, autofokusem z detekcją fazy i podwójną lampą LED. Jeden z nich jest kolorowy, drugi natomiast monochromatyczny. Do tego mamy również 8 MPix kamerkę przednią do selfie.

Wersja eco od standardowej różni się tym, że znajdziemy w niej 64 GB pamięci wewnętrznej oraz wydajniejszy procesor Helio X27.

Wirtualny asystent

Poza tym Le Pro 3 AI Edition posiada też wirtualnego asystenta, który nazywa się LeLe. Został on zintegrowany ze wszystkimi aplikacjami, a z czasem uczy się on naszego zachowania, zapewniając zdecydowanie lepszą i bardziej spersonalizowaną obsługę.

Telefon ten na rynku chińskim zadebiutuje już 14 kwietnia. Za model w złotej, różowozłotej i czarnej wersji kolorystycznej zapłacimy 245 bądź 328 euro w zależności od wybranego wariantu.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *