LE X920

LeEco pracuje nad telefonem LE X920

Firma LeEco wśród producentów smartfonów nie jest najpopularniejsza, choć szczególnie recenzować jej nie trzeba. Znana jest bowiem z przygotowywania smartfonów z dobrą specyfikacją w atrakcyjnych cenach. Kolejnym z nich może być model LE X920, nad którym pracuje ten koncern.

Pojawiające się informacje sugerują, że na jego wyposażeniu znajdzie się 6,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 × 1440 pikseli oraz procesor Snapdragon 820. Znaleźć w nim powinniśmy także 4 GB pamięci RAM, akumulator o pojemności 3400 mAh i 64 GB pamięci na dane z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD.

Znajdujący się w nim aparat główny ma mieć aż 23 MPix z dwutonową lampą LED, a kamerka przednia 8 MPix. Rzecz jasna nie zabraknie także czytnika linii papilarnych i portu USB typu C. Jego system operacyjny to z kolei Android 6.0 Marsmallow z nakładką LeEco EUI.

Prezentacja modelu LE X920 powinna mieć miejsce wkrótce. Wówczas przekonamy się, czy rzeczywiście będzie on kosztował ok. 200 dolarów, jak sugeruje to źródło tych informacji.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *