Lenovo Moto E3 Power smartfonem z pojemną baterią

W ubiegłym miesiącu zaprezentowany został smartfon Moto E3. Jak się okazuje, poza nim producent postawił także na model bardziej wydajny, a więc smartfon Moto E3 Power, który wielu użytkowników powinien zainteresować.

Wprawdzie model ten nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, to jednak na azjatyckim rynku już się pojawił. Co w związku z tym możemy w nim znaleźć?

W pierwszej kolejności trzeba tutaj wspomnieć o tym, że będzie miał on pojemniejszą baterię. W porównaniu do modelu klasycznego znajdziemy tu 3500 mAh zamiast 2800 mAh. Poza tym mamy tu dwukrotnie większe pojemności pamięci. Pamięci RAM jest tu 2 GB a wewnętrznej 16 GB. Warto odnieść się także od znajdującego się w nim ekranu. Otóż Moto E3 Power wyposażono w ekran IPS o rozdzielczości 1280 × 720 pikseli.

Jak na razie telefon ten nie trafił do Europy, choć potwierdzenie tego możemy otrzymać już wkrótce, a dokładniej na rozpoczynających się na początku września targach IFA 2016. Wiemy natomiast, ile przyjdzie nam za niego zapłacić. Wyceniono go bowiem na 140 dolarów.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *