Lenovo Phab2 Pro

Lenovo Phab2 Pro już w Polsce

Smartfon Lenovo PHAB2 Pro z technologią Tango w końcu dotarł do Polski. Czy ta innowacyjna technologia od Google sprawi, że będzie on na naszym rynku cieszył się dużą popularnością?

Tango, czyli…

Wszystkim, którzy nie są nie bieżąco przypomnijmy, czym w ogóle jest technologia Tango. Otóż za sprawą specjalnych sensorów i kamerek pozwala ona na trójwymiarowe skanowanie naszego otoczenia. Poza tym umożliwia też rozpoznawanie miejsc, w których telefon był już wcześniej czy nawigację wewnątrz budynków oraz wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości.

Specyfikacja

Patrząc na specyfikację Lenovo Phab2 Pro, wyposażono go w 6,4-calowy panel QHD z procesorem Snapdragon 652 wspieranym przez 4 GB pamięci RAM. Poza tym znajdziemy tu 64 GB na dane z możliwością rozszerzenia poprzez kartę microSD i akumulator o pojemności 4050 mAh. Jego aparat główny ma 16 MPix, kamerka przednia z kolei 8 MPix.

Uzupełniając jego specyfikację, dodajmy, że ma on metalową obudowę, głośniki ze wsparciem Dolby Atmos czy czytnik linii papilarnych. Smartfon działa pod systemem Android 6.0 Marshmallow.

W sklepach dostaniemy go w kolorach szampańskiego złota i metalicznej szarości. Zapłacić za niego trzeba około 2300 zł.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *