LG X Venture

LG X Venture – kolejny smartfon z pojemnym akumulatorem dla aktywnych

Wydaje się, że smartfon LG X Venture powinien zainteresować spore grono użytkowników. Nie da się ukryć, że jest to telefon dla aktywnych, który zawiera w sobie wzmacnianą obudowę, GPS i przede wszystkim akumulator o pojemności 4100 mAh.

Specyfikacja

Odnosząc się do specyfikacji, zauważyć trzeba, że znajdziemy tu 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 × 1920 pikseli oraz procesor Qualcomm Snapdragon 435 wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Na jego wyposażeniu znajdzie się również 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia poprzez czytnik kart microSD i bateria o pojemności 4100 mAh z technologią szybkiego ładowania Quick Charge 2.0.

Kamera główna ma mieć tu 16 MPix, a do selfie 5 MPix. Oczywiście znajdziemy tu też czytnik linii papilarnych, wsparcie dla Bluetooth 4.2, Wi-Fi, NFC, LTE czy GPS. Dodajmy również, że telefon będzie wodoszczelny, co potwierdza certyfikat IP68. Telefon będzie można zanurzyć w wodzie na głębokości do 1,5 m nawet przez 30 minut. Wiemy również, że systemem operacyjnym zostanie Android 7.0 Nougat.

Ciekawym dodatkiem będzie też programowalny przycisk QuickButton. Zanim dostosujecie go jednak do swoich upodobań, jego krótkie wciśnięcie spowoduje uruchomienie aplikacji Outdoor Essentials, której zadaniem jest zbieranie danych o aktywności. Długie wciśnięcie spowoduje przejście do ustawień, a podwójny klik uaktywni tryb obsługi w rękawiczkach.

Nie znamy jeszcze ceny tego urządzenia. Wiemy natomiast, że LG X Venture w pierwszej kolejności zadebiutuje w USA.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *