Lian Li DK-04 – biurko i obudowa komputera w jednym

Biurko Lian Li DK-04, które było już demonstrowane podczas targów CES 2016, w końcu zaliczyło swój rynkowy debiut. Jest to doskonała opcja dla wszystkich tych, którzy w jednym produkcie chcą mieć komputer i praktyczne biurko. W jego wnętrzu znajdziemy bowiem sporo miejsca na komputerowe podzespoły. Warto w tym miejscu podkreślić, że nie jest to pierwsza tego typu produkcja tej firmy, choć wydaje się, że z dziedziny takich biurek Lian Li DK-04 jest zdecydowanie najlepsze, zapewniające użytkownikowi między innymi dostosowanie wysokości blatu do własnych predyspozycji.

Biurko ma wymiary 120 x 75 cm. Wysokość jak już wspomnieliśmy jest regulowana, a skala regulacji wynosi od 67,5 do 116,8 cm. Warto zauważyć, że regulujemy ją tu automatycznie zamocowanymi w biurku silniczkami, którymi dyrygujemy za sprawą przycisków znajdujących się na przednim panelu. Co w związku z tym zmieści się w takim biurku? Otóż między innymi płyta główną w rozmiarze ATX lub micro-ATX, chłodzenie procesora o wysokości dochodzącej do 12 cm i karta graficzna o długości 32 cm. Co do chłodzenia, to najlepiej sprawdzi się tu chłodzenie cieczą. Oczywiście nie mogło zabraknąć miejsca na dyski twarde. We wnętrzu zmieści się osiem dysków o rozmiarze 2,5 lub 3,5 cala. Z przodu mamy z kolei cztery porty USB 3.0, panel do sterowania podświetleniem oraz zewnętrzną zatokę 5,25.

Biurko do nabycia będzie już w maju. Najgorsze jest to, że ten gadżet, który jest połączeniem aluminium i szkła kosztować będzie 1500 dolarów. Cena nie jest w związku z tym niska.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *