Lombardy pomagają w odzyskaniu płynności finansowej

Niejednokrotnie każdego z nas dotykał lub dotyka kiepska sytuacja związana z płynnością finansową. Rozwiązań problemu i załatania dziury w portfelu mamy sporo. Jedną z nich jest pożyczka w lombardzie. U wielu osób budzi to wątpliwości i niezliczoną ilość pytań. Lombard sam w sobie nieustannie ciągnie za sobą kiepskie opinie i masę stereotypów. Absolutnie nie powinniśmy się nimi kierować. Aktualnie na rynku polskim mamy dostęp do sprawdzonych i uczciwych sieci lombardów, które mają wielu stałych klientów, a zaufanie, uczciwość i rzetelność to ich dewiza. Pod lupę trafiły lombardy znanej sieci Lombard 66 działających w województwie wielkopolskim, województwie dolnośląskim oraz województwie lubuskim. Z dnia na dzień rośnie liczba ich klientów, a co ważniejsze nie zmniejsza się stan klientów stałych.

Co zrobić, aby otrzymać pożyczkę w lombardzie?

Pierwszym najważniejszym czynnikiem jest udanie się do wybranego punktu. Sieć lombardów jest bardzo szeroko rozwinięta i usytuowana głownie w zachodniej części Polski. Warunkiem uzyskania pożyczki jest przede wszystkim dysponowanie odpowiednim zabezpieczeniem. Kierując się główną zasadą sieci lombardów i ubierając to w proste słowa musimy posiadać przedmiot, który będziemy mogli zastawić i który będzie posiadał odpowiednią wartość. To właśnie od niej uzależniona jest wysokość kwoty przydzielonej pożyczki.  Takimi przedmiotami są najczęściej rzeczy ruchome takie jak biżuteria, sprzęt RTV, sprzęt AGD, telefony, komputery. Takim przedmiotem może być wszystko, co posiada większość wartość materialną. Zastawiony przedmiot zostaje w posiadaniu lombardu na czas trwania okresu pożyczki.

Lombardy działające w województwie wielkopolskim, województwie dolnośląskim oraz województwie lubuskim kierują się swoimi ściśle określonymi warunkami z góry przedstawionymi klientowi. Podczas udzielania pożyczki, przygotowywana jest umowa, w której zawarte są wszystkie informacje. Ustalony zostaje między innymi termin spłaty, wysokość raty czy wysokość prowizji dla lombardu, która również ustalana jest na podstawie wielu czynników. Klient również zostaje informowany o tym, co dzieje się z zastawionym przedmiotem w razie braku spłaty pożyczki we wcześniej ustalonym w umowie terminie. Najczęściej przedmiot ten staje się własnością lombardu i zostaje wystawiony na sprzedaż.  

Sieć lombardów występująca na terenie województw dolnośląskiego, wielkopolskiego i lubuskiego to jedna z najbardziej zaufanych i cenionych na polskim rynku. Funkcjonuje w jasny i zrozumiały dla każdego sposób. Nic nie pozostaje bez niedomówień i wątpliwości. Prostota obowiązujących zasad to ogromny atut i sprawia, że klient czuje się w pełni bezpiecznie.

[WPIS SPONSOROWANY]

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *