Nadajnik GPS idealnym produktem do zabezpieczenia roweru

Lato to zdecydowanie najlepszy okres do tego, aby samochód zastąpić rowerem. Jednakże, jako że to okazja czyni złodzieja, nie ma dziwić się temu, że właśnie w sezonie letnim ginie najwięcej jednośladów. Średnio w Polsce łupem złodzieja pada jeden rower na każde siedem minut. Jak temu przeciwdziałać? Nie jest to zadanie łatwe, ale jak najbardziej możliwe. Dobrym sposobem zabezpieczenia swojego dwukołowca będzie nadajnik GPS.

Oczywiście nadajnik GPS nie jest gwarancją 100-procentowego zabezpieczenia, ale może je opóźnić, a ponadto przymierzyć się do szybkiego jego namierzenia.

Obecnie takie nadajniki nabyć można między innymi w sieci sklepów Spy Shop. Co najważniejsze nadajniki takie są niewidoczne dla złodzieja, albowiem ukryć je można w ramie roweru czy nawet tylnej lampie. Warto zauważyć, że takie nadajniki pozycję roweru przekazują z dokładnością do pięciu metrów i w zależności od modelu i poziomu naładowania baterii robią to nawet przez trzydzieści dni.

Jako że są one odporne na działanie skrajnych temperatur, a nawet zalanie wodą, wydaje się, że jest to dziś najlepszy możliwy sposób zabezpieczenie roweru przed kradzieżą.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *