Nadchodzi Pokemon Sun/Moon

Wprawdzie mania na Pokemon GO nieco ustała, to na dobre o tym tytule jeszcze nie zapomnieliśmy i raczej w najbliższej przyszłości nie zapomnimy. Tymczasem już niebawem na rynku zadebiutuje kolejna gra, w której głównymi bohaterami będą pokemony. Mowa o tytule Pokemon Sun/Moon, którego premiera zbliża się wielkimi krokami.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że pierwsza gra z serii pokemonów powstała dwie dekady temu. Wydanie nowego tytułu jest więc doskonałym sposobem na to, aby uświęcić dwudziestolecie.

Jak dotąd mieliśmy Pokemon Red i Green, Gold i Silver, Ruby i Sapphire, Diamond i Pearl, Black i White oraz niedawno X i Y. 23 listopada na rynku zadebiutuje Pokemon Sun/Moon. Czego możemy się zatem po tym tytule spodziewać?

Przede wszystkim znajdziemy tu nowe pokemony, ale i egzotyczne odmiany tych obecnych. Poza tym Pokemon Sun/Moon wzbogacono o specjalne ataki oraz region Alola.

Poza klasyczną wersją możemy spodziewać się także edycji specjalnych. Mowa o Fan Edition, a więc zestawie z wyjątkowym steelbokiem oraz Deluxe, w której znajdziemy to, co zawiera w sobie zestaw Fan oraz figurkę legendarnego pokemona, pudełko z odznaką, zestaw naklejek i notatnik.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *