najlepsze aplikacje w delegacji

Najlepsze aplikacje w delegacji

Wielu z nas korzysta dziś z możliwości kształcenia się na wszelkich warsztatach, szkoleniach czy zwyczajnie delegacjach. Na tego typu wyjazdach każdy z nas ma możliwość, a nawet powinien korzystać z wielu pomocnych aaplikacji na swoje smartfony czy tablety. Skoro tak poznajmy najlepsze aplikacje w delegacji.

Rezerwacje

Przy każdym wyjeździe przede wszystkim trzeba pomyśleć o jakichś noclegach. Skoro tak odnieść się powinniśmy do najpopularniejszych serwisów, które umożliwiają rezerwowanie ich online. Tak oto zaliczyć do nich możemy serwisy Trivago, Booking.com oraz HRS. Każdy z nich oferuje wersję mobilną, choć najlepiej wypada tu chyba ta ostatnia.

najlepsze aplikacje w delegacji

Posiłki

Nocleg to jedno. Nie można również zapomnieć o posiłkach. Te także jesteśmy w stanie zamówić przez odpowiednie aplikacje. Jeśli mielibyśmy tutaj coś polecić, na pewno wskazalibyśmy na Pyszne.pl oraz Pizzaportal.pl. Wprawdzie ich aplikacje pełne są błędów, to jednak zamówienie posiłku żadnym problemem być nie powinno.

Komunikacja

Jeśli pod uwagę weźmiemy komunikację miejską, to zdecydowanie najlepiej wypada tutaj serwis Transportoid. Pozwala on wpisać naszą lokalizację i automatycznie odnajdzie najbliższą linię autobusową z godziną odjazdu. Problem w tym, że dzisiaj aplikacja tego serwisu odnosi się tylko do największych polskich miast.

najlepsze aplikacje w delegacji
Przy komunikacji osobowej liderami pozostają Uber oraz Itaxi. Oba serwisy mają swoje aplikacje i są one dość czytelne i proste w obsłudze.

Mapy

Szczególnie jeśli jesteście w obcym sobie mieście, na pewno wielkim pożytkiem mogą być dla Was mapy. Nie tylko, aby odnaleźć się w nowym miejscu, ale też zaplanować zwiedzanie. Zdecydowanie najlepszym wyborem w takiej sytuacji będzie GoogleMaps.

Pogoda

Co z pogodą? Kiedy planujemy jakiś wyjazd biznesowy, połączony z atrakcjami turystycznymi warto pokusić się też o ściągnięcie aplikacji dotyczącej pogody. Najlepszym wyborem będzie tutaj Accuweather Platinium.

najlepsze aplikacje w delegacji
Czy są to najlepsze aplikacje w delegacji? Wielu z Was może mieć oczywiście swoje własne, które towarzyszą Wam w podróżach. Jeśli jednak jest inaczej, gwarantujemy, że wszystkie powyższe na pewno się w takiej sytuacji sprawdzą. Warto mieć je więc na swoim urządzeniu mobilnym.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *