najlepsze gry czerwca 2017

Najlepsze gry czerwca 2017

Tak jak i każdego miesiąca, tak samo i w czerwcu na rynku pojawi się wiele nowych gier. Z pewnością nie każda będzie prawdziwym hitem, ale kilka tytułów wartych jest bliższej uwagi. Skoro tak czas najwyższy poznać najlepsze gry czerwca 2017.

Tekken 7

Ten tytuł zadebiutuje już 2 czerwca na platformach PC, PS4 oraz XONE. To już siódma odsłona tej kultowej serii, która według producentów jest bardzo dopracowana i dopieszczona fabularnie. Miłośnicy bijatyk na pewno nie poczują się zawiedzeni.

najlepsze gry czerwca 2017

The Elder Scrolls Online: Morrowind

Cztery dni później na tych samych platformach pojawi się The Elder Scrolls Online: Morrowind. Tym razem przeniesiemy się na wyspę Vvanderfell, gdzie rozgrywał się kultowy Morrowind. Naszym zadaniem będzie znalezienie lekarstwa dla podupadającego na zdrowiu Viveca.

DiRT 4

9 czerwca swoją premierę mieć będzie DiRT 4. Miłośników szybkich samochodów i rajdów tytułu tego specjalnie przedstawić nie trzeba. Jest to bowiem spadkobierca legendarnego tytułu Colin McRae Rally. Do dyspozycji graczy będzie aż 50 licencjonowanych pojazdów i wiele wyścigów. Ciekawostką jest tryb Rallycross, który pozwala rywalizować na torach w Lydden Hill, Montalegre, Hell, Holjes oraz Lohéac Bretagne.

najlepsze gry czerwca 2017

Dead by Daylight

W połowie miesiąca (14 czerwca) na rynku pojawi się horror Dead by Daylight. Otrzymujemy tu niezniszczalnego mordercę i czwórkę zwykłych śmiertelników, którzy muszą stawić mu się postawić. Miłośnicy mocnych wrażeń i mrocznych rozrywek nie poczują się zniesmaczeni.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

30 czerwca na PS4 zadebiutuje Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Nie mamy wątpliwości, że tytuł ten zachwyci nie tylko młodych graczy, ale i trzydziestolatków, którzy dorastali na pierwszych grach tej serii. W skład N. Sane Trilogy wchodzą bowiem trzy pierwsze odsłony zwariowanego futrzaka.

najlepsze gry czerwca 2017
Czy to wszystkie najlepsze gry czerwca 2017? Trudno powiedzieć, aczkolwiek wydaje się, że na pewno będą to tytuły, które powinny sprzedawać się naprawdę dobrze.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *