najlepsze gry maja 2017

Poznajcie najlepsze gry maja 2017

Maj to nie tylko długo wyczekiwana przez wielu urlopowiczów majówka. Nie zapominajmy też i o debiutach na rynku gier. Tak jak i w każdym miesiącu także i w maju na rynku zadebiutuje wiele tytułów, którym warto przyjrzeć się bliżej. Poznajmy w związku z tym najlepsze gry maja 2017.

Prey

Na pierwszym miejscu umieścić trzeba grę Prey, która na rynku zadebiutuje już 5 maja i dostępna będzie na platformach PC, PS4 oraz XONE. O co chodzi w tytule stworzonym przez studio Arcane? Otóż wcielamy się tu w postać człowieka, który został poddany eksperymentom z udziałem kosmitów. Udało mu się wymknąć, co nie oznacza, że gra polega tylko na ucieczce. Wręcz przeciwnie. Czas najwyższy zebrać się na odwagę i postawić się hordom obcych.

najlepsze gry maja 2017

Endless Space 2

Endless Space 2 to kontynuacja całkiem ciekawej kosmicznej strategii przygotowanej przez studio Amplitude. Po raz kolejny znajdziemy się w centrum walki pomiędzy różnymi cywilizacjami o panowanie w odległej galaktyce.

Get Even

Get Even to tytuł polski, za który odpowiada gliwickie studio The Farm 51. Jest to połączenie przygodówki, horroru, FPS-u i thrillera psychologicznego. Producent gwarantuje, że gra debiutująca 26 maja na platformach PC, PS4 oraz XONE to jedna z najbardziej niezwykłych gier nie tylko tych debiutujących w maju, ale biorąc pod uwagę wszystkie tytuły na rynku.

najlepsze gry maja 2017

Regalia

Regalia to kolejna gra na platformy PC, PS4 i XONE. Na rynku pojawi się ona 18 maja i wydaje się, że miłośnicy gier RPG powinni być zadowoleni. Otrzymujemy tu bowiem solidny system walki, a także całkiem sporo humoru oraz dość odważny mariaż gatunków.

Friday the 13th

Na te same platformy osiem dni później zadebiutuje Friday the 13th. Jak nie trudno się domyślić jest to horror, w którym wcielamy się w rolę mordercy polującego na swoje ofiary. Sprostacie zadaniu i zamordujecie wszystkich, czy może to potencjalne ofiary będą górą?

najlepsze gry maja 2017
Wybrane przez nas najlepsze gry maja 2017 to oczywiście tylko i wyłącznie nasz wybór. Nie wykluczamy, że widzicie to nieco inaczej, choć nie mamy wątpliwości, że pośród wybranych przez nas tytułów, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *