najlepsze gry na Androida do 20 PLN

Najlepsze gry na Androida do 20 PLN

Wielu z nas w swoich smartfonach ma różnego rodzaju gry. Większość z nich jest bezpłatna, co może być zrozumiałe. Jeśli jednak jesteście maniakami dobrej rozgrywki, poświęcenie kilku złotych nie powinno być dla Was wielkim problemem. Tym bardziej że dobre gry nie muszą Was kosztować wiele. Oto najlepsze gry na Androida do 20 PLN. Dodajmy jednak, że jest to ocena subiektywna. Mimo wszystko nie mamy wątpliwości, że wśród nich są tytuły, które Was zainteresują lub już zainteresowały.

Lara Croft GO – 4,09 PLN

Lara Croft GO nie jest oczywiście grą nową, co nie oznacza, że nie warto się ją zainteresować. Tytuł ten to przy atrakcyjnej cenie dobra oprawa graficzna i znakomicie dobrana muzyka. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że ostatnio w grze tej pojawiło się ponad 20 nowych poziomów. Również z tego powodu warto tym tytułem zainteresować się na nowo. Pobrać go możecie TUTAJ.

najlepsze gry na Androida do 20 PLN

Deus Ex GO – 4,09 PLN

Deus ex go QRDeus Ex Go to dla wielu tytuł bliźniaczy z naszą pierwszą propozycją. Rzeczywiście jest pomiędzy nimi wiele podobieństw. Obie gry stworzone zostały przez SQUARE ENIX. Jeśli poświęcicie mu chwilkę, na pewno nie poczujecie się rozczarowani. Także i w tym przypadku na pewno zachwyci Was proponowana grafika oraz doskonała grywalność. Ten tytuł znajdziecie TUTAJ.

True Skate – 8,79 PLN

Jazda na deskorolce nie jest dziś już tak bardzo popularna, jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Jeśli więc nie potraficie oddać się tej rozrywce, o wiele łatwiej i bezpieczniej będzie nauczyć się trików, wykorzystując do tego True Skate. Ten tytuł to znakomita rozrywka dla miłośników deskorolki, jak i osób, które marzą o tym, aby przejechać na niej kilka metrów i nie zaliczyć „gleby”. Zainteresowani grę tę znajdą TUTAJ.

najlepsze gry na Androida do 20 PLN

Reigns – 14,99 PLN

W tym tytule wcielamy się w rolę króla, zmagającego się z różnymi problemami, które trapią jego królestwo. Nie jest ona zbyt skomplikowana, bo do podjęcia decyzji wystarczy przeciągnięcie karty w lewo bądź w prawo. Dobrze się nad tym zastanówcie, bo kolejna decyzja może być Waszą ostatnią. Reigns do pobrania dostępny jest TUTAJ.

Her Story – 19,99 PLN

Jeśli temat zagadek nie jest Wam obcy i lubicie takie klimaty, ten tytuł również może się Wam spodobać. Wprawdzie gra nie jest zbyt dynamiczna, ale czy ktoś kiedyś rozwiązał jakąś zagadkę w mgnieniu oka, nie będąc Sherlockiem Holmesem? Nie jest to proste, tak jak proste nie będzie rozwikłanie zagadki zniknięcia męża pewnej kobiety. O incydencie wiemy z ponad dwustu krótkich filmików, które znaleźliśmy gdzieś na starym policyjnym komputerze. Czy uda Wam się rozwikłać tajemnicę? Zanim to nastąpi, musicie ten tytuł pobrać, a wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że znajdziecie go TUTAJ.

najlepsze gry na Androida do 20 PLN

Czy powyższe tytuły to najlepsze gry na Androida do 20 PLN? Trudno powiedzieć. Na pewno wymieniać tak można byłoby długo. Jeśli jednak chcecie spróbować czegoś ciekawego za wcale nie duże pieniądze, możemy je Wam polecić.

[WPIS SPONSOROWANY]

administrator Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *